Tamási telephelyre siló gépkezelő munkatársat keresünk

A Concordia Közraktár Zrt. gabona raktározásával foglalkozó Tamási telephelyére keres dolgozót Siló gépkezelő munkakörben:

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet 2019. április 23-ig fényképes önéletrajz beadásával.

Feladatok

  • Főbb feladatok a gabona be- és kiszállításakor a raktárakban történő gépi anyagmozgatás, kapcsolódó adminisztráció vezetése, raktári készletek ellenőrzésének segítése, apróbb javítások elvégzése, munkaterület tisztántartása.

Elvárások

  • A jelölttel szembeni elvárásaink: min. 8 általános iskolai végzettség, készség és képesség a csapatmunkára, precíz munkavégzés, rugalmasság.

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat, villanyszerelő vagy műszaki végzettség, illetve helyi lakos előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • fix alapbér és a próbaidő után cafetéria juttatás, munkába járási költségtérítés, hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!